SCRH6D28-560
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCRH6D28-560
Beschreibung:
FIXED IND 56UH 730MA 277MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 730 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 277mOhm Max
Inductance 56 µH