Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SCS320AJTLL
Hersteller:
Paket:
LPTL
Charge:
-
Beschreibung:
DIODE SIL CARBIDE 650V 20A LPTL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.7685
$8.7685
10
$7.5164
$75.164
100
$6.263635
$626.3635
500
$5.52672
$2763.36
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Speed | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 0 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 1000pF @ 1V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | LPTL |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 650 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Technology | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 20 A |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 650 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Current - Average Rectified (Io) | 20A |
| Base Product Number | SCS320 |