SCTD106K25
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
SCTD106K25
Beschreibung:
CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Auf Lager : 432
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
Series SCT
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 10 µF