SCX114-150
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCX114-150
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Benutzer handbuch
DC Resistance (DCR) - Parallel 87mOhm Max
Operating Temperature -
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
Product Status Obsolete
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 348mOhm Max
Inductance - Connected In Series 60.12 µH
Ratings -
Series SCX114
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 700 mA
Current Rating - Parallel 1.4 A
Mfr Signal Transformer
Height 0.217" (5.50mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 15 µH