SCX147-5R0
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
SCX147-5R0
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD
Benutzer handbuch
DC Resistance (DCR) - Parallel 14mOhm Max
Operating Temperature -
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm)
Product Status Obsolete
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 56mOhm Max
Inductance - Connected In Series 19.6 µH
Ratings -
Series SCX147
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 2.2 A
Current Rating - Parallel 4.4 A
Mfr Signal Transformer
Height 0.276" (7.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 5 µH