SD14-102-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SD14-102-R
Beschreibung:
FIXED IND 1MH 126MA 15.8 OHM SMD
Auf Lager : 3788
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 117mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 126 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15.8Ohm
Inductance 1 mH