Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SD14-150-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 980MA 260.9 MOHM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4605
$2.4605
10
$2.2724
$22.724
25
$2.08278
$52.0695
50
$1.77973
$88.9865
100
$1.590395
$159.0395
250
$1.36325
$340.8125
500
$1.287497
$643.7485
1000
$1.173896
$1173.896
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 969mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 980 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 260.9mOhm |
| Inductance | 15 µH |
| Series | SD |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |