SD14-150-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SD14-150-R
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 980MA 260.9 MOHM
Auf Lager : 1167
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 969mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 980 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 260.9mOhm
Inductance 15 µH