SD20C-330-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SD20C-330-R
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 913MA 310MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 491mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 913 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 310mOhm
Inductance 33 µH