Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SD25-220-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.34A 147.8 MOHM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.983
$2.983
10
$2.75025
$27.5025
25
$2.52054
$63.0135
50
$2.15403
$107.7015
100
$1.92489
$192.489
250
$1.649922
$412.4805
500
$1.558247
$779.1235
1000
$1.420763
$1420.763
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 857mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.34 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 147.8mOhm |
| Inductance | 22 µH |
| Series | SD |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |