Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
SD53-150-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 1.1A 142 MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.9
$1.9
10
$1.7518
$17.518
25
$1.60626
$40.1565
50
$1.37256
$68.628
100
$1.226545
$122.6545
250
$1.051308
$262.827
500
$0.992921
$496.4605
1000
$0.905302
$905.302
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.1A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.1 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 142mOhm Max |
| Inductance | 15 µH |
| Series | SD53 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |