SDDA51G2W
ChromeLED
Produkt-Nr.:
SDDA51G2W
Beschreibung:
DISPLAY 7SEG 0.51" DBL GRN 10SMD
Benutzer handbuch
Color Green
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.610" H x 0.965" W x 0.148" D (15.50mm x 24.50mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 70mW
Common Pin Common Anode
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.51" (13.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V