SDDC39B2W
ChromeLED
Produkt-Nr.:
SDDC39B2W
Beschreibung:
DISPLAY 7SEG 0.39" DBL BLU 10SMD
Benutzer handbuch
Color Blue
Current - Test 5mA
Size / Dimension 0.512" H x 0.772" W x 0.148" D (13.00mm x 19.60mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 30mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 120mW
Common Pin Common Cathode
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.39" (10.00mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.8V