Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SDF0ABB
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TCO HC SMD 150C SELF HOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4795
$2.4795
5
$2.3598
$11.799
10
$2.242
$22.42
50
$1.80956
$90.478
100
$1.53425
$153.425
250
$1.49492
$373.73
500
$1.258864
$629.432
1000
$1.121171
$1121.171
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Maximum Temperature Limit | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 8 A |
| Holding Temperature | - |
| Product Status | Active |
| Series | SD |
| Voltage Rating - DC | 28 |
| Type | Breaker |
| Reset Temperature | 40°C (104°F) |
| Package / Case | 4-SMD, Gull Wing |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Rated Functioning Temperature | 150°C (302°F) |