SDR03EZPD1000
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SDR03EZPD1000
Hersteller:
Rohm Semiconductor
Paket:
0603
Beschreibung:
HIGH ANTI-SURGE THICK FILM CHIP
Auf Lager : 8345
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 Ohms
Series SDR
Power (Watts) 0.3W