SDR03EZPJ205
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SDR03EZPJ205
Beschreibung:
RES 2M OHM 5% 0.3W 0603
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2 MOhms
Series SDR
Power (Watts) 0.3W