SDR03EZPJ752
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SDR03EZPJ752
HIGH ANTI-SURGE THICK FILM CHIP
Auf Lager : 9400
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 7.5 kOhms
Series SDR
Power (Watts) 0.3W