SDR0703-681KL
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SDR0703-681KL
Beschreibung:
FIXED IND 680UH 100MA 10.5OHM SM
Auf Lager : 323
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 150mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 32 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.177" W (6.50mm x 4.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10.5Ohm Max
Inductance 680 µH
Series SDR0703
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 4MHz