SDR10EZPJ103
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SDR10EZPJ103
Beschreibung:
HIGH ANTI-SURGE THICK FILM CHIP
Auf Lager : 9466
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 kOhms
Series SDR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W