SDR10EZPJ474
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SDR10EZPJ474
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 470 kOhms
Series SDR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W