SDR1806-220ML
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
SDR1806-220ML
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 3.6A 45 MOHM SMD
Auf Lager : 3740
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 22 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.272" (6.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45mOhm Max
Inductance 22 µH
Series SDR1806
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13MHz