Zuhause / Resonators / SDR915M000S014
minImg
SDR915M000S014
NextGen Components
Produkt-Nr.:
SDR915M000S014
Hersteller:
NextGen Components
Beschreibung:
915MHz SAW Res. +/-100KHz 6P 303
Benutzer handbuch
Frequency Tolerance ±150kHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Series SDR
Type SAW
Package / Case 6-SMD, No Lead
Mfr NextGen Components
Frequency 915 MHz
Height 0.049" (1.25mm)
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms