SDS680R-103M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
SDS680R-103M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1A 0.075OHM SMD
Auf Lager : 8655
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 75mOhm Max
Inductance 10 µH
Series SDS680R
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 38MHz