Zuhause / Varistors, MOVs / SDV2012A260C401NPTF
minImg
SDV2012A260C401NPTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
SDV2012A260C401NPTF
Beschreibung:
VARISTOR 38V 120A 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 31 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 34.5 V
Varistor Voltage (Max) 38 V
Series SDV
Energy 0.3J
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Maximum AC Volts 18.4 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 26 V
Current - Surge 120 A