SE4150L-R
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
SE4150L-R
Paket:
24-QFN (4x4)
Beschreibung:
RF RECEIVER GPS 1575.42MHZ 24QFN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications GPS Receiver
Data Interface PCB, Surface Mount
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 24-QFN (4x4)
Antenna Connector PCB, Surface Mount
Modulation or Protocol GPS
Series SiGe
Sensitivity -
Memory Size -
Package / Case 24-VFQFN Exposed Pad
Current - Receiving 15mA
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V
Data Rate (Max) -
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 1575.42MHz