SEA24020
Celduc Inc.
Produkt-Nr.:
SEA24020
Hersteller:
Celduc Inc.
Beschreibung:
INPUT 180-280VAC
Benutzer handbuch
Color Brown
Current - Output 25mA
Current - Input 4.5 mA
Product Status Active
Series -
Type AC Input Module
Turn Off Time 20ms
Turn On Time 20ms
Voltage - Output 24VDC
Mfr Celduc Inc.
Style Standard
Features Status LED(s)
Package Box
Voltage - Input 180 ~ 280VAC