SEK220M050ST
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
SEK220M050ST
Beschreibung:
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Auf Lager : 3403
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization -
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.24Ohm
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 22 µF