Zuhause / SAW Filters / SF14-0915M5UUA1
minImg
SF14-0915M5UUA1
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
SF14-0915M5UUA1
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
FILTER SAW 915MHZ 5SMD
Auf Lager : 8310
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.8dB
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Frequency - Center 915MHz
Series SF, Kyocera
Package / Case 5-SMD, No Lead
Bandwidth 26MHz