SF4B-A24G(V2)
Panasonic Industrial Automation Sales
Produkt-Nr.:
SF4B-A24G(V2)
Beschreibung:
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 45MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Operating Range 0.3m ~ 9.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 964mm
Detection Capability 45mm
Product Status Obsolete
Series SF4B
Beam Pitch 40mm
Voltage - Supply 24VDC