SFA0.50BK100
Techflex
Produkt-Nr.:
SFA0.50BK100
Hersteller:
Techflex
Beschreibung:
SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -75°C ~ 220°C
Diameter - Inside 0.500" (12.70mm)