SFCS154815C
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
SFCS154815C
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 15V 15W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.54" L x 1.16" W x 0.27" H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 1A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SFCS (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Isolated Module
Package / Case 20-DIP Module, 17 Leads
Efficiency 89%