SFJEC2K00103MX1
Knowles Syfer
Produkt-Nr.:
SFJEC2K00103MX1
Hersteller:
Knowles Syfer
Beschreibung:
CAP FEEDTHRU 10000PF 2KV AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 41dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Thread Size 1/4-28
Mounting Type -
Size / Dimension 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm)
Temperature Coefficient X7R
Height (Max) -
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SFJE
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 10000 pF
Package Bulk
Current 15 A