SFR03EZPF2872
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
SFR03EZPF2872
Beschreibung:
SULFUR TOLERANT CHIP RESISTORS
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 28.7 kOhms
Series SFR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W