Zuhause / Oscillators / SG-615PH 33.3333MC0
minImg
SG-615PH 33.3333MC0
EPSON
Produkt-Nr.:
SG-615PH 33.3333MC0
Hersteller:
EPSON
Beschreibung:
XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 20mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SG-615
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SOJ, 5.08mm pitch
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr EPSON
Base Resonator Crystal
Frequency 33.3333 MHz