SG079157R-48
Leader Tech Inc.
Produkt-Nr.:
SG079157R-48
Hersteller:
Leader Tech Inc.
Beschreibung:
.079"H X .157"W X 48"L--RECTANGU
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 4.00' (1.22m)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating -
Height 0.079" (2.00mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.157" (3.99mm)