SG731JTTD333K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG731JTTD333K
Beschreibung:
RES 33K OHM 10% 1/10W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 kOhms
Series SG73
Power (Watts) 0.1W, 1/10W