SG732BTTD470K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG732BTTD470K
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 47 OHM 10% 1/3W 1206
Auf Lager : 36633
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 Ohms
Series SG73
Power (Watts) 0.333W, 1/3W