SG733ATTE473M
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG733ATTE473M
Beschreibung:
RES 47K OHM 20% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 kOhms
Series SG73
Power (Watts) 1W