SG73G1JTTD1102C
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73G1JTTD1102C
Paket:
0603
Beschreibung:
RES 11K OHM 0.25% 1/3W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 11 kOhms
Series SG73G
Power (Watts) 0.333W, 1/3W