SG73G2BTTD6341D
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73G2BTTD6341D
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 6.34K OHM 0.5% 1/2W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 6.34 kOhms
Series SG73G
Power (Watts) 0.5W, 1/2W