SG73P1ERTTP30R0F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P1ERTTP30R0F
Beschreibung:
RES 30 OHM 1% 1/5W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 30 Ohms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 0.2W, 1/5W