SG73P1ETTP915G
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P1ETTP915G
Beschreibung:
RES 9.1M OHM 2% 1/5W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 9.1 MOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.2W, 1/5W