SG73P1EWTTP623J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P1EWTTP623J
Beschreibung:
RES 62K OHM 5% 1/4W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 62 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.25W, 1/4W