SG73P1JTTD2003F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P1JTTD2003F
Paket:
0603
Beschreibung:
RES 200K OHM 1% 1/3W 0603
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.333W, 1/3W