SG73P2ATTD623J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P2ATTD623J
Beschreibung:
RES 62K OHM 5% 1/2W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 62 kOhms
Series SG73P
Power (Watts) 0.5W, 1/2W