SG73P2BRTTD2323F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P2BRTTD2323F
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 232K OHM 1% 3/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 232 kOhms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 0.75W, 3/4W