SG73P2E1RTTD4532D
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P2E1RTTD4532D
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 45.3K OHM 0.5% 1W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 45.3 kOhms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 1W