SG73P2ERTTD121J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73P2ERTTD121J
Beschreibung:
RES 120 OHM 5% 3/4W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 Ohms
Series SG73P-RT
Power (Watts) 0.75W, 3/4W