SG73S2BRTTD300G
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73S2BRTTD300G
Beschreibung:
RES 30 OHM 2% 1/3W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings -
Resistance 30 Ohms
Series SG73S-RT
Power (Watts) 0.333W, 1/3W