SG73S2BTTD335J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
SG73S2BTTD335J
Beschreibung:
RES 3.3M OHM 5% 1/3W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.3 MOhms
Series SG73S
Power (Watts) 0.333W, 1/3W