SI5347B-D12003-GM
Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
SI5347B-D12003-GM
Paket:
64-QFN (9x9)
Beschreibung:
IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Ratio - Input:Output 4:8
Differential - Input:Output Yes/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 64-QFN (9x9)
PLL Yes
Series -
Input Clock, Crystal, LVCMOS
Type Clock Multiplier, Jitter Attenuator
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Output CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tray
Frequency - Max 350MHz